GÜLBEY’DEN ZEHİR ZEMBEREK İDDİALAR. ‘ADALET KARŞISINDA GÖRÜŞECEĞİZ.’

GÜLBEY’DEN ZEHİR ZEMBEREK İDDİALAR. ‘ADALET KARŞISINDA GÖRÜŞECEĞİZ.’

Daha önceleri Azerbaycan-Kars başkonsolosu ile yaşadıkları sorunlar ile epey bir süre ığdır gündemini işgal eden ve akabinde de görev yeri değiştirikerek Çorum çevre ve şehircilik il müdürlüğüne gönderilen ASİMDER Yönetim kurulu başkanı Göksel Gülbey, sosyal medya hesabından, kendisine yönelik usülsüz belgelerle görev yerinin değiştirildiğini, FETÖ Şüphelisi bazı şahıslarla, yüksek makamdaki şahışların görüştüklerini ve FETÖ şüphelisi şahısların kendisine yakın insanlara “Neden bunu destekliyorsunuz? Uzak durun sonu iyi olmaz, hatta hatta emeklerimiz boşa gitti gibi sözler sarf etmekte olduklarını duyuyoruz.” diye kendisine ve arkadaşlarına tehditler savrulduğunu iddia etti.

Gülbey paylaşımında:”KAMU OYUNA DUYURULUR…
ASİMDER’E HER KÖTÜLÜĞÜ YAPTINIZ…
Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİMDER 2002 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu güne kadar hep devlet politikası olan Ermeni meselesini hakkında faaliyetler yapmış, işgal edilen Azerbaycan toprağı Dağlık Karabağ’ın işgalden kurtarılması için mücadele vermiştir. 
ASİMDER bu faaliyetleri yaparken rahatsız olan veya başka mecralara çekmek isteyen art niyetli veya maksatlı insanlar ortaya çıkmıştır. En yakın zaman da ASİMDER Yönetim Kurulu Başkanımız Göksel Gülbey hakkında yaşananlardan aklanıp çıkmasından ve çok sevdiği şehri Iğdır’a geri dönmesinden rahatsız olan bazı kişiler halen oturup kalktığı yerlerde ve bazı kişilere ASİMDER hakkında sorular sorup ve uzak durmaları konusunda telkinlerde bulunuyorlar.
ASİMDER hakkında usule, şekile aykırı bazı belgelerle suçlayanlar Başkanımız Göksel GÜLBEY’in aklanıp gelmesini halen haz edememektedir. FETÖ terör örgütü şüphesi ile görevinden uzaklaştırılan bazı şahıslar yanına gelip giden bazı yüksek makamlarda bulunan kişilerle ASİMDER ve Başkanımız Göksel GÜLBEY hakkında Iğdırlı bazı hemşehrilerimize neden bunu destekliyorsunuz uzak durun sonu iyi olmaz gibi, hatta hatta emeklerimiz boşa gitti gibi sözler sarf etmekte olduklarını duyuyoruz. 
Bakın ASİMDER olarak kuruluş amacımız doğrultusunda çalışıyor faaliyetler yapmaktayız. Eğer mücadele etmemizi isterseniz, onu bizden iyi yapan olamaz. 3 milyon Ermenin fikirleriyle mücadele ediyoruz zaten sizde olursunuz 3 milyon + 3 kişi sıkıntı olmaz. Yakında zaten adalet karşısında görüşeceğiz. saygılarımızla..
ASİMDER Genel Merkezi.” diye belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir